O firmie

Szanowni Państwo,
Pracuję na Kościerskim i Kartuskim rynku od siedmiu lat, poznałam dobrze ten rynek oraz realne możliwości sprzedaży i kupna. Uczestniczyłam w  wielu, różnych transakcjach, często bardzo trudnych z nieuregulowanymi stanami prawnymi i z tą wiedzą nie tylko teoretyczną ale głównie praktyczną jestem gotowa Państwu służyć.

Bardzo serdecznie zapraszamy osoby starsze, znajdziecie Państwo u nas życzliwą pomoc, pełną informację i zrozumienie. Zapraszam osoby mieszkające obecnie poza granicami naszego kraju. Zapewnię Państwu pełną obsługę bez konieczności przyjazdu do Polski. Obsłużymy Państwa ze szczególną dbałością o zachowanie wszelkich wymagających ustawą standartów zawodowych. Biuro jest ubezpieczone i posiada licencję zawodową nr 8027.

Poprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy transakcji, począwszy od profesjonalnego zdefiniowania potrzeb, poprzez wyszukanie odpowiedniej oferty, aż po pomoc i doradztwo w zakresie finansowania inwestycji. Jesteśmy obecni w kancelarii notarialnej przy finalizowaniu transakcji, a także podczas realizacji spraw formalnych związanych z przekazaniem nieruchomości. W każdym momencie transakcji służymy Państwu pełną informacją na temat jej przebiegu i kwestii z nią związanych.


Dla naszych klientów wykonujemy również analizy, opracowania oraz opinie o wartości rynkowej nieruchomości. Nasze usługi uzupełnia pośrednictwo finansowe i pomoc w wyborze najkorzystniejszej dla Państwa oferty kredytowej.
Gwarantujemy kompleksową obsługę transakcji, w oparciu o współpracę z partnerskimi biurami pośrednictwa - dostęp do wszystkich ofert w sieci, rzeczoznawcami majątkowymi - rzetelna i szybka wycena nieruchomości, bankami - wybór najlepszego kredytu, kancelariami notarialnymi - przygotowanie bezpiecznej transakcji.

Nasze działania cechuje szczególna staranność, odpowiedzialność, lojalność i dyskrecja. W swojej pracy stosujemy się do wymagań kodeksu etyki i standardów zawodowych. Uczestniczymy w licznych szkoleniach, seminariach i konferencjach branżowych podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
 

Czekamy na Państwa w naszym biurze w Kościerzynie, w samym centrum miasta  na ul. Długiej 36 lok 4 - I p. ( obok Banku Millenium)

Wyszukiwarka

Rodzaj oferty:
Powierzchnia: od do m2
Cena: od do PLN
Nr oferty:

Kontakt

MK FLOORING OSLO: GULVLEGGING & GULVSLIPING